Bluetooth slúchadlá TWS Guess 4G Metal s dokovacou stanicou ENC - ružové

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Bluetooth slúchadlá TWS Guess 4G Metal s dokovacou stanicou ENC - ružovéSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 6153,85 €43,78 € bez DPH
Slúchadlá Guess 4G Metal Logo
Bluetooth TWS ENC + dokovacia stanica

Slúchadlá Guess 4G Metal Logo sú dokonalou kombináciou štýlového dizajnu a vynikajúcej kvality zvuku. spolu s neuveriteľnou praktickosťou a funkčnosťou. Ich ergonomický dizajn zaisťuje vynikajúce prevádzkové podmienky a vďaka dodatočným funkciám je ich používanie čistým potešením.
Slúchadlá, ktoré sú ideálne do takmer každého počasia
Tieto slúchadlá nie sú len zvukovým a vizuálnym majstrovským dielom, ale sú tiež dokonale pripravené na aktívny životný štýl. Zariadenie má triedu vodeodolnosti IPX5, čo znamená, že je odolné voči potu a dažďu, čo vám dáva pokoj pri tréningu vonku alebo pri cestovaní.

Využite výhody najnovších technológií
Slúchadlá Guess 4G Metal Logo majú technológiu ENC, t.j. Environmental Noise Cancellation Funguje tak, že znižuje okolitý hluk, čo umožňuje ešte lepší zvukový zážitok odstránením rušivých vplyvov z okolia a zameraním sa na čistotu zvuku.
Technológia Bluetooth 5.3
Najnovšia verzia Bluetooth 5.3 sľubuje rýchlu odozvu a neuveriteľne plynulé spojenie s telefónom. Vaše slúchadlá sú teraz dokonale synchronizované s vaším smartfónom, čo vám umožní okamžite prehrávať hudbu a bez meškania prijímať hovory. Okrem toho je potrebné poznamenať, že slúchadlá sa pripájajú k zariadeniu na vzdialenosť až 10 metrov, čo vám umožní oslobodiť sa od telefónu – už ho nemusíte mať stále pri sebe.
Ovládanie dotykom
Zavedenie dotykového panela do slúchadiel umožnilo výrazné zníženie ich veľkosti a hmotnosti, čo určite prispelo k zvýšeniu používateľského komfortu. Teraz je vďaka tejto inovatívnej funkcii používanie zariadenia ešte pohodlnejšie a slúchadlá môžete intuitívne ovládať pomocou jednoduchých dotykových gest. Táto moderná technológia nielen zlepšuje mobilitu slúchadiel, ale tiež uľahčuje ich používanie, vďaka čomu je ich používanie ešte príjemnejšie a efektívnejšie.
Dlhá pracovná doba
Slúchadlá umožňujú dlhú prevádzkovú dobu – na jedno nabitie batérie môžete mať päťhodinovú hudobnú reláciu – to určite ocení každý, kto rád počúva hudbu pri dlhom tréningu alebo na cestách. Ak sú slúchadlá vybité, nemusíte sa obávať konca prehrávania hudby – stačí použiť puzdro, ktoré je zároveň powerbankou. Dokovacia stanica má veľkú batériu - až 300 mAh - ktorá umožňuje nabiť slúchadlá trikrát, čo vám umožní používať slúchadlá prakticky celý deň.
Tieto elegantné slúchadlá fungujú skvele poteší ľudí aj tým najvycibrenejším vkusom. Vrchná vrstva nabíjacieho puzdra je potiahnutá jemnou ekologickou kožou, ktorá je navyše zdobená kvalitnou 4G potlačou - vďaka tomu produkt získava rafinovaný a elegantný charakter. Dodatočnou ozdobou je zlatý emblém s logom Guess, ktorý potvrdzuje najvyššiu kvalitu a pravosť produktu.
Produkt vyrobený v licencii Guess.
Technické údaje | |
| Typ | Slúchadlá do uší | Bluetooth 5,3
| Batéria slúchadiel | 2x 40 mAh |
| Kapacita nabíjacieho puzdra | 300 mAh |
| Doba nabíjania slúchadiel | 1,5 hodiny> |
| Nabíjací port puzdra | USB-C |
| Pracovný čas | až 5 hodín |
| Stupeň ochrany IPX | IPX5 |
| Veľkosť membrány | 8 mm|
| Impedancia | 32 ohmov |
| Funkcie | Prehrávanie hudby / Telefonovanie |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Farba | Ružová |







