MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS + L6 (1,7GHz; 4GB RAM;1xGLAN;12xSFP+; 2xSFP28; dual PSU) rack
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS + L6 (1,7GHz; 4GB RAM;1xGLAN;12xSFP+; 2xSFP28; dual PSU) rackNie je skladom531,11 €/ ks431,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CCR2004-1G-12S+2XS |
| Architecture | ARM 64bit |
| CPU | AL32400 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | 1700 MHz |
| Dimensions | 443 x 224 x 44 mm |
| License level | 6 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 4 GB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of AC inputs | 2 |
| AC input range | 100-240 |
| Max power consumption | 49 W |
| Max power consumption without attachments | 32 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 12 |
| Number of 25G SFP28 ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
Other
| Details | |
|---|---|
| CPU temperature monitor | Yes |
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)




