MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN + L5 (400MHz; 128MB RAM; 8x GLAN POE; 4x SFP)
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN + L5 (400MHz; 128MB RAM; 8x GLAN POE; 4x SFP)SKLADOM (2 - 7 prac. dni): 4 ks184,13 €/ ks149,70 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS112-8P-4S-IN |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA8511 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 400 MHz |
| License level | 5 |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE out | 802.3af/at |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack) |
| DC jack input Voltage | 18 - 57 V |
| Max out per port output (input > 30 V) | 450 mA |
| Max out per port output (input < 30 V) | 1 A |
| Max total out (A) | 2.8 A |
| Max power consumption | 150 W |
| Max power consumption without attachments | 10 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 8 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP ports | 4 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)



