MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM + L5 (800MHz; 512MB RAM; 24x GLAN POE; 4x SFP+) rack
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM + L5 (800MHz; 512MB RAM; 24x GLAN POE; 4x SFP+) rackSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 4 ks485,06 €/ ks394,36 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS328-24P-4S+RM |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | 98DX3236 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| Dimensions | 443 x 305 x 44 mm |
| License level | 5 |
| Operating System | RouterOS / SwitchOS |
| Size of RAM | 512 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE out | 802.3af/at |
| Number of AC inputs | 1 |
| AC input range | 100-240 |
| Max out per port output (input > 30 V) | 450 mA |
| Max out per port output (input < 30 V) | 1000 mA |
| Max total out (A) | 20 A |
| Max power consumption | 494 W |
| Max power consumption without attachments | 44 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 24 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 4 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
Other
| Details | |
|---|---|
| CPU temperature monitor | Yes |
| PCB temperature monitor | Yes |
| Mode button | Yes |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)



