MIKROTIK RouterBOARD cAP AX + L4 (864MHz, 1GB RAM, 2x GLAN, 1x 2,4+5GHz 802.11ax)
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD cAP AX + L4 (864MHz, 1GB RAM, 2x GLAN, 1x 2,4+5GHz 802.11ax)SKLADOM (2 - 7 prac. dni): 22 ks115,32 €/ ks93,76 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | cAPGi-5HaxD2HaxD |
| Architecture | ARM 64bit |
| CPU | IPQ-6010 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | auto MHz |
| Switch chip model | IPQ-6010 |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS (v7 only) |
| Size of RAM | 1 GB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Wireless capabilities
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 574 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n/ax |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 6 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | QCN-5022 |
| Wireless 2.4 GHz generation | Wi-Fi 6 |
| Wireless 5 GHz Max data rate | 1200 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac/ax |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 5.5 |
| Wireless 5 GHz chip model | QCN-5052 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 6 |
| WiFi speed | AX1800 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 2 |
| Number of 1G Ethernet ports with PoE-out | 1 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 18-57 V |
| Max power consumption | 28.2 W |
| Max power consumption without attachments | 9 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 18-57 V |
PoE-out
| Details | |
|---|---|
| PoE-out ports | Ether2 |
| PoE out | Passive PoE up to 57V |
| Max out per port output (input 18-30 V) | 600 mA |
| Max out per port output (input 30-57 V) | 400 mA |
| Max total out (A) | 600 mA |
| Total output current | 0.4 |
| Total output po
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Všetko o Nákupe Z našej ponuky
© 2026 GSM1 s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Stráženie ceny
Chcem byť informovaný:
Stráženie nastavené Budeme vás informovať e-mailom.
Potvrďte, prosím, že nejste robot
![]() Získajte zľavu -3€ + DARČEK na Váš nákup -3€ Zľavu si viete uplatniť pri ďalšom nákupe nad 30€ (DOPRAVA + DARČEK ZADARMO. *Pri nákupe nad 30€) Stačí zadať Váš email ![]() Nezabudli ste niečo ? Vyzerá to, že ste niečo zabudli v košiku. Dokončite objednávku ešte pred odchodom, nech vám tovar nevyfúkne niekto iný! 🛒😍 Zľavový kód:iC2e1.Skopírujte kód a prejdite na eshop shop.gsm1.sk 3. Uplatnite si zľavu v nákupnom košíku obchodu. /Zľavový kód platí pri nákupe nad 30eur/
e-mail uložený Ďakujeme! | |



