MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ + L6 (2GHz; 16GB RAM; 1xGLAN; 12xSFP28; 2xQSFP28; 2xM.2 slot dual PSU)
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ + L6 (2GHz; 16GB RAM; 1xGLAN; 12xSFP28; 2xQSFP28; 2xM.2 slot dual PSU)SKLADOM (2 - 7 prac. dni): 1 ks2 618,28 €/ ks2 128,68 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CCR2216-1G-12XS-2XQ |
| Architecture | ARM 64bit |
| CPU | AL73400 |
| CPU core count | 16 |
| CPU nominal frequency | 2000 MHz |
| Switch chip model | 98DX8525 |
| Dimensions | 443 x 367 x 44 mm |
| RouterOS license | 6 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 16 GB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
| IPsec hardware acceleration | Yes |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of AC inputs | 2 |
| AC input range | 100-240 |
| Max power consumption | 128 W |
| Max power consumption without attachments | 80 W |
| Cooling type | 4 fans |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| Number of 25G SFP28 ports | 12 |
| Number of 100G QSFP28 ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial console port | RJ45 |
| Number of M.2 slots | 2 |
Other
| Details | |
|---|---|
| CPU temperature monitor | Yes |
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 20 |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)




