MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS304-4XG-IN + L5 (1200MHz; 512MB RAM; 4x 10GLAN; 1xGLAN ) desktop
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS304-4XG-IN + L5 (1200MHz; 512MB RAM; 4x 10GLAN; 1xGLAN ) desktopSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 7 ks190,87 €/ ks155,18 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS304-4XG-IN |
| Architecture | ARM 64bit |
| CPU | 98DX2528 |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 1200 MHz |
| Switch chip model | 98DX2528 |
| RouterOS license | 5 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 512 MB |
| Storage size | 32 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 4 (DC jack, PoE-IN, 2-pin terminal) |
| DC jack input Voltage | 12-57 V / 12-57 V |
| 2-pin terminal input Voltage | 12-57 V |
| Max power consumption | 21 W |
| Max power consumption without attachments | 15 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 36-57 V |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Number of 1G/2.5G/5G/10G Ethernet ports | 4 |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 20 |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)



