MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN + L5 (800MHz, 256MB RAM, 8x 2,5GLAN, 2x SFP+, USB) deskto
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN + L5 (800MHz, 256MB RAM, 8x 2,5GLAN, 2x SFP+, USB) desktoSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 6 ks194,84 €/ ks158,41 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS310-8G+2S+IN |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | 98DX226S |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| Switch chip model | 98DX226S |
| RouterOS license | 5 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 32 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (DC jack) |
| DC jack input Voltage | 18-57 V |
| Max power consumption | 34 W |
| Max power consumption without attachments | 21 W |
| Cooling type | 1 fan |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| Number of 2.5G Ethernet ports | 8 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| CPU temperature monitor | Yes |
| PCB temperature monitor | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 20 |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)




