MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM + L5 (650MHz; 64MB RAM; 1x LAN; 8x 10GLAN; 4x SFP+, Dual PSU) rack
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM + L5 (650MHz; 64MB RAM; 1x LAN; 8x 10GLAN; 4x SFP+, Dual PSU) rackNie je skladom617,70 €/ ks502,20 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS312-4C+8XG-RM |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9531 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| License level | 5 |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -30°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of AC inputs | 2 |
| AC input range | 100-240 |
| Max power consumption | 60 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| Number of 5G/10G Ethernet ports | 8 |
| Number of Combo 10G Ethernet/ SFP ports | 4 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| CPU temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)




