MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN + L5 (800MHz; 512MB RAM; 24x GLAN; 2x SFP+) desktop
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN + L5 (800MHz; 512MB RAM; 24x GLAN; 2x SFP+) desktopSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 10 ks186,96 €/ ks152 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS326-24G-2S+IN |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | 98DX3236 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| Dimensions | 285 x 144 x 44 mm |
| License level | 5 |
| Operating System | RouterOS / SwitchOS |
| Size of RAM | 512 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 10-30 V |
| Max power consumption | 24 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 24 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)



