MIKROTIK RouterBOARD Cloud Smart Switch netPower Lite 7R + SwOS lite (8x GLAN; 2x SFP+, GPEN) outdoor
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Smart Switch netPower Lite 7R + SwOS lite (8x GLAN; 2x SFP+, GPEN) outdoorSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 4 ks126,71 €/ ks103,02 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CSS610-1Gi-7R-2S+OUT |
| Dimensions | 304 x 212 x 71 mm |
| Operating System | SwitchOS Lite |
| Storage size | 64 KB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 3 (DC jack, 2-pin terminal, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-57 V |
| 2-pin terminal input Voltage | 12-57 V |
| Max power consumption | 29 W |
| Max power consumption without attachments | 7 W |
| FAN count | Passive |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
PoE-out
| Details | |
|---|---|
| PoE-out ports | Ether8 |
| PoE out | Passive PoE |
| Max out per port output (input 18-30 V) | 600 mA |
| Max out per port output (input 30-57 V) | 450 mA |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 8 |
| Number of 1G Ethernet ports with Reverse PoE (PoE-in) | 7 |
| Number of 1G Ethernet ports with PoE-out | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 2 |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | IP54 |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)




