MIKROTIK RouterBOARD hEX PoE + L4 (800MHz; 128MB RAM, 5xGLAN switch, PoE in/out, zdroj)
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD hEX PoE + L4 (800MHz; 128MB RAM, 5xGLAN switch, PoE in/out, zdroj)Nie je skladom81,24 €/ ks66,05 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RB960PGS |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9557 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| License level | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE out | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-57 V |
| Max out per port output (input > 30 V) | 450 mA |
| Max out per port output (input < 30 V) | 1 A |
| Max total out (A) | 2 A |
| Max power consumption | 59 W |
| Max power consumption without attachments | 6 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 5 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP ports | 1 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)




