MIKROTIK RouterBOARD hEX S + L4 (880MHz, 256 MB RAM, 5xGLAN, 1x SFP, switch, plastic case, zdroj)
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD hEX S + L4 (880MHz, 256 MB RAM, 5xGLAN, 1x SFP, switch, plastic case, zdroj)SKLADOM (2 - 7 prac. dni): 10 ks70,75 €/ ks57,52 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RB760iGS |
| Architecture | MMIPS |
| CPU | MT7621A |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 880 MHz |
| CPU Threads count | 4 |
| Dimensions | 113 x 89 x 28 mm |
| License level | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE out | Passive PoE up to 57V |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-57 V |
| Max out per port output (input > 30 V) | 500 mA |
| Max out per port output (input < 30 V) | 500 mA |
| Max total out (A) | 500 mA |
| Max power consumption | 24 W |
| Max power consumption without attachments | 6 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 5 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP ports | 1 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Memory card type | microSD |
| Memory Cards | 1 |
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
| Mode button | Yes |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)


