MIKROTIK RouterBOARD LtAP mini LTE kit 2024 + L4 (650MHz, 64MB RAM, 1x LAN,1x2,4GHz 802.11bgn card, 1xminiPCI-e, LTE)
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD LtAP mini LTE kit 2024 + L4 (650MHz, 64MB RAM, 1x LAN,1x2,4GHz 802.11bgn card, 1xminiPCI-e, LTE)SKLADOM (2 - 7 prac. dni): 20 ks87,67 €/ ks71,28 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
kmitočty LTE používané na Slovensku
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9531 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 100'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| MicroUSB input Voltage | 5 V |
| Number of DC inputs | 3 (MicroUSB, DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 8-30 V |
| Max power consumption | 8 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
Mobile
| Details | |
|---|---|
| 2G Category | Class12 |
| 2G bands | 8 (900MHz) / 3 (1800MHz) |
| 3G Category | R7 (21Mbps Downlinks, 5.76Mbps Uplink) |
| 3G bands | 5 (850MHz) / 8 (900MHz) / 1 (2100MHz) |
| LTE Category | 4 (150Mbps Downlink, 50Mbps Uplink) |
| MIMO DL | 2x2 |
| MIMO UL | 1x1 |
| LTE FDD bands | 20 (800MHz) / 8 (900 MHz) / 3 (1800MHz) / 1 (2100MHz) / 7 (2600MHz) / 5 (850MHz) / 28 (700MHz) |
| LTE TDD bands | 40 (2300MHz) / 38 (2600MHz) / 41 (2500MHz) |
| TAC | 86314105 |
Wireless specifications
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 300 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 1.5 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | QCA9531 |
| Wireless 2.4 GHz generation | Wi-Fi 4 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of SIM slots | 2 Modem (Mini SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
| Serial console port | RS232 |
Other
| Details | |
|---|---|
| Mode button | Yes |
| GNSS stan
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)
Naposledy navštívené produkty3 Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Všetko o Nákupe Z našej ponuky
© 2026 GSM1 s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Stráženie ceny
Chcem byť informovaný:
Stráženie nastavené Budeme vás informovať e-mailom.
Potvrďte, prosím, že nejste robot
![]() Nezabudli ste niečo ? Vyzerá to, že ste niečo zabudli v košiku. Dokončite objednávku ešte pred odchodom, nech vám tovar nevyfúkne niekto iný! 🛒😍 Zľavový kód:iC2e1.Skopírujte kód a prejdite na eshop shop.gsm1.sk 3. Uplatnite si zľavu v nákupnom košíku obchodu. /Zľavový kód platí pri nákupe nad 30eur/
e-mail uložený Ďakujeme! | |



