MIKROTIK RouterBOARD mANTBox ax 15s + L4 (800MHz, 256MB RAM, 1x GLAN, 1x SFP2.5G, 1x802.11ax 15dBi) outdoor
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD mANTBox ax 15s + L4 (800MHz, 256MB RAM, 1x GLAN, 1x SFP2.5G, 1x802.11ax 15dBi) outdoorSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 2 ks162,71 €/ ks132,28 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | L22UGS-5HaxD2HaxD-15S |
| Architecture | ARM 64bit |
| CPU | IPQ-5010 |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-28 V |
| Max power consumption | 21 W |
| Max power consumption without attachments | 11 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 18-28 V |
Wireless specifications
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 574 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n/ax |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 12 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | IPQ-5010 |
| Wireless 2.4 GHz generation | Wi-Fi 6 |
| Wireless 5 GHz Max data rate | 2400 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac/ax |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 15 |
| Wireless 5 GHz chip model | QCN-6102 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 6 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP ports | 1 (2.5G supported) |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1.5 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
| Beepe
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)
Naposledy navštívené produkty3 Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Všetko o Nákupe Z našej ponuky
© 2026 GSM1 s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Stráženie ceny
Chcem byť informovaný:
Stráženie nastavené Budeme vás informovať e-mailom.
Potvrďte, prosím, že nejste robot
![]() Nezabudli ste niečo ? Vyzerá to, že ste niečo zabudli v košiku. Dokončite objednávku ešte pred odchodom, nech vám tovar nevyfúkne niekto iný! 🛒😍 Zľavový kód:iC2e1.Skopírujte kód a prejdite na eshop shop.gsm1.sk 3. Uplatnite si zľavu v nákupnom košíku obchodu. /Zľavový kód platí pri nákupe nad 30eur/
e-mail uložený Ďakujeme! | |




