MIKROTIK RouterBOARD SXT LTE6 kit (2023) + L3 (650MHz; 64MB RAM; 2x LAN, 1x LTE6) outdoor
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD SXT LTE6 kit (2023) + L3 (650MHz; 64MB RAM; 2x LAN, 1x LTE6) outdoorNie je skladom94,79 €/ ks77,07 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
kmitočty LTE používané na Slovensku
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | SXTR&FG621-EA |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9531 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Switch chip model | QCA9531 |
| RouterOS license | 3 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 22 W |
| Max power consumption without attachments | 5 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
PoE-out
| Details | |
|---|---|
| PoE-out ports | Ether2 |
| PoE out | Passive PoE up to 57V |
| Max out per port output (input 18-30 V) | 600 mA |
| Max out per port output (input 30-57 V) | 400 mA |
| Max total out (A) | 600 mA |
Mobile
| Details | |
|---|---|
| 3G Category | R8 (42.2Mbps Downlink, 11.2Mbps Uplink) |
| 3G bands | 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) / 1 (2100MHz) |
| LTE Category | 6 (300Mbit/s Downlink, 50Mbit/s Uplink) |
| MIMO DL | 2x2 |
| MIMO UL | 1x1 |
| LTE FDD bands | 5 (850MHz) / 7 (2600MHz) / 8 (900 MHz) / 20 (800MHz) / 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 28 (700MHz) |
| LTE TDD bands | 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) / 41 (2500MHz) |
| TAC | 86335904 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of SIM slots | 2 Modem (Micro SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| Mode button | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 54 |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)


