Powerbanka Ferrari Metal Logo MagSafe 15W 5000mAh - čierna

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Powerbanka Ferrari Metal Logo MagSafe 15W 5000mAh - čiernaSKLADOM (2 - 7 prac. dni): 15146,66 €37,93 € bez DPH
Ferrari Metal Logo MagSafe
Induction powerbank 5000mAh 15W
The unique Ferrari Metal Logo MagSafe power bank is a perfect proposition pre ľudí, ktorí majú radi doplnky vynikajúcej kvality, pútavé, luxusné a dokonalé v každom detaile. This exclusive device is signed by an elite Italian automotive concern, attracts attention with its incredible quality and provides excellent operating parameters, as well as offering an elegant appearance with a touch of sporty madness. Thanks to this power bank, you no longer have to worry about a discharged battery in your phone.
Materials of excellent quality
Only the highest quality materials were used to produce this unusual power bank. The top of the device is covered with extremely durable aluminum, which fits securely in your hand and guarantees an impeccable appearance for a long time. The small metal Ferrari logo is also a confirmation of the authenticity and highest quality of the product and makes it a perfect product in almost every respect. This device is the perfect choice for anyone looking for a power bank that offers good performance and excellent appearance.
Small dimensions, but great power
The 5,000 mAh wireless Power Bank will certainly provide you with additional power for your phone kedykoľvek to budete potrebovať. Kapacita batérie plne postačuje na nabitie batérie vášho smartfónu. Small dimensions and compact size make the device fit even into a small purse or pocket.
Thanks to the use of the latest technology in production, we can be sure of safety. Cells are used to protect charged devices against overcharging, overvoltage or overheating.
Charge wirelessly!
The Metal Logo MagSafe Powerbank allows you to charge mobile devices with Qi and MagSafe charging technology - thanks to perfectly matched magnets, the device adheres tightly to the phone and immediately starts transmitting energy. Inductive charging is the perfect solution for anyone who values convenient and functional solutions - thanks to it, you will no longer need additional cables to charge your phone.
Intuitive charge status display
The accessory is equipped with vstavané LED diódy indikujúce stav nabitia batérie. Vďaka nej budete vždy vedieť, kedy powerbanku dobiť, aby bolo vaše zariadenie vždy pripravené na použitie. The green light indicates wireless charging, and the blue light indicates the battery charge status.
Versatility and compatibility
The device is equipped with a USB-C port, which also serves as a port for charging devices and an input for charging a power bank. The set includes a USB-C cable that allows you to charge both the phone and the powerbank itself.
Product manufactured under license from the Guess brand.
Technical data | |
| Collection | Metal MagSafe Logo |
| Type | Wireless Power Bank |
| Material | Aluminum/Silicone |
| Capacity | 5000 mAh / 3.85V / 19.25Wh |
| Dimensions | 83x60x14mm |
| Wireless charging power | 5W / 7.5W / 10W / 15W (Max) |
| USB-C input | 5V⎓3A, 9V⎓2A |
| USB-C output | 5V⎓3A, 9V⎓2.22A, 12V⎓1.66A |
| Power supply | USB-C |
| Color | Čierna |
| Zahrnuté | 1x energetická banka Ferrari Metal Logo MagSafe Powerbank, 1x kábel USB-C 30 cm |







