MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS106-1C-5S +L5 (400MHz;128MB RAM;1x COMBO, 5x SFP)
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS106-1C-5S +L5 (400MHz;128MB RAM;1x COMBO, 5x SFP)SKLADOM (2 - 7 prac. dni): 9 ks52,34 €/ ks42,55 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS106-1C-5S |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA8511 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 400 MHz |
| Dimensions | 114 x 137 x 29mm |
| License level | 5 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -20°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 11-30 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 11-30 V |
| Max power consumption | 11 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| Ethernet Combo ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP ports | 5 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial port | RJ45 |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)



