MIKROTIK RouterBOARD Wireless Wire Cube Pro + L4 (448-896MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x5GHz 1x 60GHz, GPS) outdoor kit
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
- MIKROTIK RouterBOARD Wireless Wire Cube Pro + L4 (448-896MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x5GHz 1x 60GHz, GPS) outdoor kitNie je skladom266,28 €/ ks216,49 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CubeG-5ac60aypair |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | IPQ-4019 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | auto (448 - 896) MHz |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 64 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Frequency (Hz) | 47-63 |
| Max power consumption | 10 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 18-48 V |
Wireless specifications
| Details | |
|---|---|
| Wireless 5 GHz Max data rate | 433 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 1 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 11.5 |
| Wireless 5 GHz chip model | IPQ-4019 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 5 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| GNSS standards | GPS |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
Parametre
VýrobcaMIKROTIK
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
+421 951 176 100
(Po-Pia, 9-18 hod.)


